B43455A5158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455A5158M
B43455A5158M000 Hakkında
EPCOS B43455A5158M000, 1500µF kapasitesi ve 450V voltaj ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminali ile chassis mount olacak şekilde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, voltaj dengeleme ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 120mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100Hz'de 5.8A ripple akımını tolerans edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantilidir. ±20% kapasitans toleransına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V