B43455A5109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455A5109M
B43455A5109M000 Hakkında
EPCOS B43455A5109M000, 10000 µF kapasitansa ve 450V dereceli gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile sunulan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 11 mOhm ESR (100Hz'de) ve 13 mOhms impedans değerleri ile düşük dirençli tasarıma sahiptir. 100Hz'de 20.7A ripple akımı kapasitesine sahip olan kondansatör, 85°C'de 10.000 saat ömürlü olarak tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V