B43455A4688M003
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455A4688M
B43455A4688M003 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43455A4688M003, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 18 mOhm'dur. Screw Terminal bağlantılı Radial, Can tipinde paket ile sağlanan ürün, Chassis Mount olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 12.8 A ripple akımı toleranslayabilir. ±20% kapasite toleransı ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V