B43454A9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43454A9478M
B43454A9478M000 Hakkında
EPCOS B43454A9478M000, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal, vida terminalli kasa tipinde sunulan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) sunar. 42 mOhm ESR değeri ve 12 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde genel amaçlı filtreleme uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm @ 100Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V