B43454A9109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43454A9109M
B43454A9109M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43454A9109M000, 10000 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı şasi tipi monte edilme şekline sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, 100 Hz'de 24 mOhm ESR ve 19 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 19.4 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V