B43454A4478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43454A4478M
B43454A4478M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43454A4478M000, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu komponent, radyal can tipinde vida terminalleriyle chassis montajına destektir. 45 mOhm ESR değeri ve 11.2 A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, düzeltici devreler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisiyle üretilmiştir. ±20% tolerans özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V