B43416C9128A000
CAP ALUM 1200UF 360V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43416C9128A
B43416C9128A000 Hakkında
EPCOS B43416C9128A000, 1200 µF kapasitansı ve 360V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can snap-in kasa tipinde through-hole montajı destekler. Polar yapıdaki bu komponentin toleransı -10%, +20% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek kapasitans değeri sayesinde büyük enerji depolama gereksinimleri olan sistemlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Polarization Polar
Tolerance -10%, +20%
Voltage - Rated 360 V