B43416C6607A000
CAP ALUM 600UF 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43416C6607A
B43416C6607A000 Hakkında
EPCOS B43416C6607A000, 600 µF kapasitensine ve 500 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış, through-hole montajı için uygundur. Polar yapıdaki bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -10% ile +20% tolerans aralığında üretilir. Yüksek voltaj endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
Polarization Polar
Tolerance -10%, +20%
Voltage - Rated 500 V