B43415C9108A000
CAP ALUM 1000UF 400V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
B43415C9108A000
B43415C9108A000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43415C9108A000, 1000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi ve solder lug terminali bulunan through-hole pakette sunulmaktadır. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 60°C) ve 100.000 saat ömür garantisi ile (60°C'de) güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir bileşendir. ±10%/-20% tolerans değerleriyle belirtilen kapasitans değerindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +20%
Voltage - Rated 400 V