B43310A5338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43310A5338M
B43310A5338M000 Hakkında
EPCOS B43310A5338M000, 3300 µF kapasiteli, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallı şasi montajı için tasarlanmıştır. 55mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnç sağlar. 9.1A ripple current kapasitesine sahip olup, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisiyle, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V