B43305G2827M82
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305
B43305G2827M82 Hakkında
EPCOS B43305G2827M82, 820 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In 3 lead paketlemesi ile Through Hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerance değerine ve 150 mOhm ESR @ 100Hz özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 100 Hz'de 1.95 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanıma uygundur. Active status ile stok bulunabilir durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V