B43305G2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305G2567M62
B43305G2567M62 Hakkında
EPCOS B43305G2567M62, 560 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 250mOhm impedans ve 230mOhm ESR değerleriyle düşük frekans uygulamalarında 1.84A ripple current taşıyabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V