B43305G2128M
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305G2128M
B43305G2128M Hakkında
B43305G2128M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. 110mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sağlayarak, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında etkin bir şekilde çalışır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bileşen, 2000 saat ömür süresine sahiptir ve 2.71A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.71 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V