B43305F2827M82
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2827M82
B43305F2827M82 Hakkında
EPCOS B43305F2827M82, 820 µF kapasitanslı 250V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile üç bacaklı paket tasarımına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 150 mOhm ESR ve 210 mOhm impedans değerlerine sahiptir. Düşük frekansta 2.41 A ripple akım kapasitesine sahip olup, 100 Hz'de ölçülmüştür. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi tanımlanmıştır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V