B43305F2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305
B43305F2687M82 Hakkında
B43305F2687M82, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 680µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 190mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100Hz'de 2.41A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V