B43305F2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2687M
B43305F2687M80 Hakkında
EPCOS B43305F2687M80, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. ESR değeri 190mOhm @ 100Hz ve ripple akımı kapasitesi 2.41A @ 100Hz'dir. ±20% toleransla üretilmiş olan komponent, yüksek kapasitans değeri ile düşük frekans filtreleme ve enerji depolama uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V