B43305F2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2567M62
B43305F2567M62 Hakkında
EPCOS B43305F2567M62, 560 µF kapasitanslı, 250V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun bu bileşen, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. 230 mOhm ESR değeri ve 2.12 A ripple current kapasitesi sayesinde yüksek akım uygulamalarında etkili filtre sağlar. ±20% tolerans ve snap-in kasa tasarımı, panellere hızlı ve güvenli montajı mümkün kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V