B43305F2337M87
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2337M87
B43305F2337M87 Hakkında
EPCOS (TDK) B43305F2337M87, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kasa formatında sunulmaktadır. ESR değeri 380 mOhm @ 100Hz ve 100 Hz'de 1.5 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömürlü tasarıma (85°C'de) sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile yaygın olarak endüstriyel kontrol devreleri, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel elektronik cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 100Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V