B43305F2188M87
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2188M87
B43305F2188M87 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305F2188M87, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through-hole radyal snap-in konfigürasyonunda monte edilir. ESR değeri 100Hz'de 70mOhm, ripple current kapasitesi ise 100Hz'de 3.52A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devrelerinde ve ses frekansı filtrelemeleri gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V