B43305F2188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2188M
B43305F2188M000 Hakkında
EPCOS B43305F2188M000, 1800µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 70mOhm ESR ve 100mOhm impedans değerleriyle düşük frekans bölgesinde 3.52A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömrü belirtilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V