B43305F2128M87
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2128M87
B43305F2128M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305F2128M87, 1200µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu pakajında sunulan bu kondansatör, 100Hz'de 110mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 3.21A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V