B43305F2128M62
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305
B43305F2128M62 Hakkında
EPCOS B43305F2128M62, 1200µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 110mOhm ESR @ 100Hz değerine sahip olup, 3.21A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtrелeme uygulamaları ve genel elektronik devrelerde kullanılır. Düşük empedansı sayesinde yüksek frekanslı ripple akımlarının bastırılmasında etkilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V