B43305F2108M60
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305F2108M60
B43305F2108M60 Hakkında
EPCOS B43305F2108M60, 1000 µF kapasitanslı, 250 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 130 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 2.66 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V