B43305E2827M67
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305E2827M67
B43305E2827M67 Hakkında
EPCOS B43305E2827M67, 820 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ile standart devre uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 100 Hz'de 150 mOhm ESR ve 2.72 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V