B43305E2827M62
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305E2827M62
B43305E2827M62 Hakkında
EPCOS B43305E2827M62, 820 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 150 mOhm ESR ve 210 mOhms empedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 2.72 A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V