B43305E2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305E2687M
B43305E2687M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305E2687M82 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans ve 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalara tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole PCB'lere monte edilir. 190 mOhm ESR ve 260 mOhms impedans değerleriyle 100Hz'de 2.42A ripple current taşıyabilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerine, yedekleme sistemlerine ve ses amplifikasyonu uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V