B43305E2228M60
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305E2228M60
B43305E2228M60 Hakkında
EPCOS B43305E2228M60, 2200µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi kasa ile tasarlanmıştır. 60mOhm ESR değeri ve 3.99A ripple current kapasitesi ile güç elektronikleri, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V