B43305E2158M60
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305E2158M60
B43305E2158M60 Hakkında
EPCOS B43305E2158M60, 1500µF kapasiteli, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans ile 85 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 3.78A ripple akımı kapasitesine sahip olup, endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V