B43305D9337M60
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305D9337M60
B43305D9337M60 Hakkında
EPCOS (TDK) üretimi B43305D9337M60, 330 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtrele devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 100Hz'de 410mΩ ESR ve 560mΩ impedans değerleriyle, 1.55A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V