B43305D5277M82
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305D5277M82
B43305D5277M82 Hakkında
EPCOS B43305D5277M82, 270 µF kapasitanslı, 450V voltaj oranına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ESR değeri 500mOhm (@100Hz) olup, 1.55A ripple akım kapasitesine (100Hz) sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına uyum sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve doğrultma devrelerinde yaygın olarak kullanılan endüstriyel standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V