B43305D5277M67
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305D5277M67
B43305D5277M67 Hakkında
EPCOS B43305D5277M67, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, invertör devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak uygulanır. Through-hole radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömre sahiptir. 100 Hz'de 500 mOhm ESR ve 1.55 A ripple current kapasitesi ile stabilize uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V