B43305C9477M67
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C9477M
B43305C9477M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305C9477M67, 470µF kapasitansa ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial Can paketleme ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerance ile 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilir. 290mOhm ESR ve 390mOhm impedans değerleri ile düşük frekans ripple current 2.05A @ 100Hz seviyesindedir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V