B43305C9477M007
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43305C9477M
B43305C9477M007 Hakkında
EPCOS B43305C9477M007, 470 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tip montaj ile PCB'ye sabitlenebilir. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 390 mOhms empedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 2.05 A ripple akım kapasitesiyle enerji kaynakları, güç dönüştürücüler, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtre devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V