B43305C9397M67
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C9397M67
B43305C9397M67 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305C9397M67, 390 µF kapasitanslı ve 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. ±20% tolerans içinde tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat lifetime özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. 100 Hz'de 350 mOhm ESR ve 1.87 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V