B43305C5397M87
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5397M
B43305C5397M87 Hakkında
EPCOS (TDK) B43305C5397M87, 390 µF kapasitansyonlu, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponent, 85°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. 100 Hz'de 350 mOhm ESR ve 2.07 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V