B43305C5397M62
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5397M62
B43305C5397M62 Hakkında
EPCOS B43305C5397M62, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-in montaj tipi ile radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 100Hz'de 350 mOhm ESR ve 2.07A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen değerlerde üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V