B43305C5277M80
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5277M80
B43305C5277M80 Hakkında
EPCOS B43305C5277M80, 270 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 500 mOhm ESR ve 710 mOhms impedansa sahip olan komponentin, 100 Hz'de ripple current kapasitesi 1.62 A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V