B43305C5277M62
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5277M62
B43305C5277M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305C5277M62, 270 µF kapasitansı ve 450V voltaj derecelendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. 100 Hz'de 500 mOhm ESR değeri ve 1.62 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V