B43305C5227M67
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5227M67
B43305C5227M67 Hakkında
B43305C5227M67, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V ile tasarlanmış bu snap-in radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 620 mOhm ESR ve 870 mOhms impedans değerleriyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100 Hz'de 1.46 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında kolay entegrasyon imkanı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 620mOhm @ 100Hz
Impedance 870 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V