B43305C5187M87
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C5187M
B43305C5187M87 Hakkında
B43305C5187M87, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 180µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türüne uygun tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi ve 100Hz'de 1.27A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 750mOhm ESR değeri ile DC çıkışı düzeltme ve geçici yük değişimlerini absorbe etme görevlerini yerine getirebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V