B43305C5187M82
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43305
B43305C5187M82 Hakkında
EPCOS B43305C5187M82, 180 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen gücü depolama ve filtre devreleri için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömrü garantiler. 750mOhm ESR ve 1.27A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans ve Through Hole montaj özelliği, standart PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V