B43305C2128M82
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C2128M82
B43305C2128M82 Hakkında
EPCOS B43305C2128M82, 1200 µF kapasitansına ve 200 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile hazırlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 110 mOhm ESR değeri ve 2.54 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, şarj devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında ve 2000 saatlik ömür ömrü ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ve 150 mOhms empedans değerleriyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygun bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V