B43305C2128M62
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C2128M62
B43305C2128M62 Hakkında
EPCOS B43305C2128M62, 1200 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ESR değeri 100Hz'de 110mOhm olup, 100Hz'de 2.54A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverter devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V