B43305C2128M60
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305C2128M60
B43305C2128M60 Hakkında
EPCOS B43305C2128M60, 1200 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Radial, snap-in kasa türüne sahip bu bileşen, through-hole monte tipidir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi garantisinde, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 100 Hz'de 2.54 A ripple akımı kapasitesine ve 110 mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V