B43305B9827M62
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9827M62
B43305B9827M62 Hakkında
EPCOS B43305B9827M62, 820 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile uygulanır. ±20% tolerans ve 170mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, invertör devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik ömür ömrü 85°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında dayanıklı performans gösterir. 100Hz'de 2.98A ripple akımı toleransı ile düşük frekanslı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.98 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V