B43305B9687M67
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9687M
B43305B9687M67 Hakkında
EPCOS B43305B9687M67, 680 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı snap-in kasa tasarımı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 200 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 2.64 A @ 100 Hz'de çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, konverterler, filtreleme uygulamaları ve elektrik devreleri stabilizasyonunda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V