B43305B9567M62
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9567M62
B43305B9567M62 Hakkında
EPCOS B43305B9567M62, 560 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir. 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. 100 Hz'de 2.32 A ripple current kapasitesine sahip olup, 240 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği sunar. Through-hole radial can konfigürasyonu sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve audio sistemleri dahil olmak üzere çeşitli elektronik devrelerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V