B43305B9567M000
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9567M
B43305B9567M000 Hakkında
EPCOS B43305B9567M000, 560 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'a sahip radial, snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 240 mOhm ESR ve 330 mOhm impedans değerleriyle, through-hole montajı için tasarlanmıştır. 100 Hz'de 2.32 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V