B43305B9477M002
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9477M
B43305B9477M002 Hakkında
EPCOS B43305B9477M002, 470 µF kapasitanslı 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı snap-in kasa tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 2.23 A ripple akımı özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen, 2000 saat ömür değerine (85°C'de) sahip kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekanslı sinyal işlemede uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V