B43305B9397M87
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9397M
B43305B9397M87 Hakkında
EPCOS B43305B9397M87, 390 µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye bağlanabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 350 mOhm ESR ve 1.85A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V